ANASAYFA | BLOG | SORU CEVAP | REFERANSLARIM | DOWNLOAD | HAKKIMDA | İLETİŞİM | ARAMA
~~~DOWNLOAD~~~
DEAMONTOOLS
DAEMON Tools kaydedilmiş iso, bin, mdf vb. diğer popüler disk imaj dosyalarını oluşturduğunuz sanal sürücüler üzerinden açıp bilgisayarınızda takılı olmayan CD/DVD gibi medyaları bilgisayarınıza takılıymış gibi kullanmanıza yardımcı olan bir sanal sürücü oluşturma programıdır.
Ver:
FILEZILLA
FileZilla birçok özelliği bulunan küçük ama oldukça güçlü bir FTP istemcisidir. Tüm bağlantı bilgileriniz ile uzak sunucuya yaptığınız giriş bilgilerinizi Internet Explorer tarzı bir arabirim ile gösterebilir ve kaydedebilir. FileZilla programı güvenlik duvarı (firewall), proxy bağlantıları, SSL ve Kerberos GSS güvenliğini destekler. Ayrıca bağlantıyı açık tutma özelliği, otomatik Asci/Binary transferi desteği ve diğer onlarca gelişmiş yardımcı aracı ile hem amatör hem de profesyonel kullanıcılar için çok özellikli bir FTP istemcisi görevini başarıyla yapabilir.
Ver:
FIREFOX
Gelişmiş bir internet tarayıcısı olan Mozilla tamamen sizin için geliştirilmiş bir yazılım, Mozillayı kendinize özgü tarayıcı yapmanızın en güzel yolu binlerle eklentiden istediğinizi kurarak kendi ihtiyaç ve özellikleriniz ölçüsünde tarayıcınızı kendinizle bütünleştirebilirsiniz
Ver:
FLASHGET
FlashGet dünyaca ünlü ve en çok kullanılan dosya indirme yöneticisidir. İndirilen dosyayı parçalara bölerek indirerek indirme hızını arttırabilir ve aynı anda çoklu dosya indirebilir. İndirme yöneticisi oluşturabilir ve bunu kaydedebilirsiniz. indirme işlemi bitiğinde görsel ve sesli olarak kullanıcıyı bilgilendirir. İndirilen dosyaları virüs taramasından geçirerek kullanıcının güvenliğine de yardımcı olur.
Ver:
GOOGLE CHROME
Google Chrome minimal tasarımıyla son derece pratik bir alternatif web tarayıcısıdır. İnternet kullanımının yaygınlaşması ve gelişmesiyle birlikte bu alanda en önemli yapılardan olan web tarayıcılarının rekabetine bir yenisini ekleyen internet devi Google programın hızlı, basit ve güvenli yapısını ön plana çıkartıyor.
Ver:
INTERNET EXPLORER
Microsoft'un internet tarayıcısı olan Internet Explorer, artan tarayıcı savaşlarını yeni bir cepheye taşıyarak, pek çok yeni özellik ve güvenlik önlemlerini de beraberinde getiriyor. Düzenli bir tasarımı, tıklatılacak daha az iletişim kutusu, daha sezgisel bir gezintisi ve web tarama deneyiminizi hızlandırmaya yönelik birçok yeni özelliğiyle kullanıcılarını bekliyor . . .
Ver:
OPERA
Opera, kullanım kolaylığı sağlayan tasarım geliştirmeleriyle en hızlı internet tarayıcısı iddiasını sürdürüyor. Sahip olduğu Turbo teknolojisiyle sayfaları hızlı bir şekilde açan Opera, en yavaş internet bağlantılarında bile java script motoru Carakan ile en hızlı internet deneyimini vaat ediyor.
Ver:
UTORRENT
Az yer kaplamasına rağmen sunduğu özelliklerle en çok tercih edilen torrent yöneticilerinden olan uTorrent güçlenen yeni sürümüyle her isteğinize cevap verecek.
Ver:
israil-boykot