ANASAYFA | BLOG | SORU CEVAP | REFERANSLARIM | DOWNLOAD | HAKKIMDA | İLETİŞİM | ARAMA
~~~DOWNLOAD~~~
VISUAL STUDIO 2012
Microsoft Visual Studio; uygulama yaşam döngüsü süresince, tasarımdan dağıtıma kadar, kaliteli kodu garantileyen güçlü bir IDE' dir. SharePoint, web, Windows, Windows Phone, veya başka bir platform için uygulama geliştiriyorsanız; Visual Studio herşeyi bir arada bulabileceğiniz, en yüksek düzey çözümdür.
Ver:2012
SQL SERVER 2012
SQL Server ile bütün veritabanı işlemlerinizi gerçekleştirebilir, local de ağ üzerinde çalışabilir, yedekleme işlemleri, trigger, job vs. işlemlerinizi pratik bir şekilde yaabilirsiniz
Ver:2012
ECLIPSE
Java program ve uygulama geliştirme programıdır. Eclipse, açık kaynak kodlu bir tümleşik geliştirme ortamıdır (IDE). Ana odak noktası Java ve Java ile ilişkili teknolojiler olsa da esnek yapısı sayesinde C ve Python gibi farklı diller için de kullanılmaktadır. Eclipse ile Java tabanlı bütün platformlarda (Android vs.) uygulama geliştirebilir, kod yazabilirsiniz
Ver:
NETBEANS
NetBeans, Sun Microsystems tarafından geliştirilen bir Java geliştirme ortamıdır (IDE) ve ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Özellikle kullanıcı arayüzü tasarımında sağladığı kolaylıklardan dolayı tercih edilmektedir. NetBeans IDE 6.5 sürümünden sonra zengin JavaScript düzenleme özellikleri, Spring web framework kullanım desteği ve daha sıkı bir MySQL entegrasyonu gibi bir kısım yeni özellikler ve iyileştirmeler içermektedir. Bu sürüm ayrıca iyileştirilmiş performans, özellikle daha hızlı başlangıç (%40'a varan), daha az bellek tüketimi ve büyük projelerde çalışırken daha gelişmiş bir şekilde sorumluluk almanızı sağlar.
Ver:
DEV C/C++
Bloodshed Dev-C + + C / C + + programlama dili için tam özellikli bir tümleşik geliştirme ortamı (IDE). Bu bu derleyici olarak GCC Mingw portu (GNU Compiler Collection) kullanır. Dev-C + + ayrıca Cygwin ya da başka bir Gccgo derleyici ile kombinasyon halinde kullanılabilir.
Ver:
VİSİO 2013
Microsoft Visio 2013 Görüntüleyicisi, herkesin kendi Microsoft Internet Explorer Web tarayıcısı içinde Visio çizimlerini görüntülemesine izin verir.
Ver:
israil-boykot